O mnie

Wrażenia uczestników
Kąpieli Leśnych

“Nakarmcie dusze lasem ❤️ To cudowna podróż w krainę zmysłów, w głąb przyrody i wgłąb siebie. Gosia otworzyła inny wymiar czucia i zrobiła to w takiej atmosferze, że doświadczenie rezonuje mocno w ciągu reszty dnia, a w kolejne również…”

5/5

“Shinrin-yoku (jap. 森林浴; kąpiel leśna) – nazwa mówi sama za siebie, widzicie na te znaki? Widać las, drzewa. Przewodnika, który prowadzi grupkę ludzi w zmysłowy świat. Kolorów. Kształtów. Dźwięków. Zapachów. Smaków. Miło spędzony czas, głęboki relaks. Polecam wszystkim!”

5/5

“Gosia prawdziwie kocha naturę i wspaniałe po niej oprowadza. W lesie można czuć się z nią swobodnie. Nie brakuje w tych spacerach kontemplacji, odwołania do naszych zmysłów i… nutki wyrafinowania. I to zaskakujące polaczenie prostoty, naturalności i elegancji oraz ekskluzywności jest wyjątkowe u Gosi, cudownej przewodniczki „kąpieli leśnych”. Polecam. GetVeryWell.pl”

5/5

“Shinrin-joku było dla mnie wytchnieniem po bardzo ciężkim projekcie. Nie wierzyłam, że po niecałych 3h będę zrelaksowana i wyciszona. Polecam wszystkim, a szczególnie pracocholikom “

5/5

“Najbardziej magiczne shinrin-yoku, jakie można sobie wyobrazić! Wspaniały las, niesamowity, dziki brzeg rzeki to niezwykłe przestrzenie do pełnego zatopienia się w krajobraz. Obrazy, które zostają z człowiekiem na długo. Ale te obrazy oprawione są w równie piękne ramy, jakimi są profesjonalizm, wyczucie i wielka (oraz zaraźliwa!) miłość do natury Przewodniczki oraz jej rozliczne talenty – w tym kulinarny, który powiększa wrażenia sensoryczne, jakich doznajemy w Lesie. Słowo “polecam” to za mało! 🙂 W te pędy do Radachówki, dopóki są wolne terminy!”

5/5

“U Gosi w Radachówce doznałam zachwytów leśnych jak i kulinarnych. Sama przewodniczka jest osobą bardzo ciepłą, a swoich gości traktuje jak najbliższych przyjaciół. Podczas kąpieli Gosia zapraszała do niezwykłych doświadczeń, wrażeń które były dla mnie nowe i niezwykle przyjemne. Gosia zachwyciła mnie także przepysznym ciastem z nieziemskim kremem marcepanowym oraz pieczonymi warzywami i zupą z kurek. Polecam z całego serca leśne doświadczenia u Gosi, koniecznie w pakiecie z tymi kulinarnymi.”

5/5