Shin'bony

Z niemałą dumą przedstawiam Wam serię Shin'Bonów podarunkowych na moje autorskie Spacery Shinrin-yoku ''W las Radości", które przygotowałam z myślą o prezentach Świątecznych dla Was i Waszych bliskich. Zachęcam Was - miast biegać po centrach handlowych - w tym roku oczarujcie swych najbliższych podarunkiem pachnącym lasem i mchem: wręczcie pod choinką obietnicę ukojenia na łonie przyrody. Już dziś zamówcie szybko i intuicyjnie moje ekologiczne i pełne radości Shin'Bony, znacie przecież potrzeby swych Bliskich, a w Wigilię zawiesicie je na choince i będzie bajka! Każdy bon będzie odręcznie namalowanym dziełem sztuki. Jeśli czujecie, że są trochę poza zasięgiem waszego budżetu, napiszcie do mnie i przekonajcie mnie dlaczego powinnam dać Wam fajne zniżki, wszak wśród nas, wielbicieli lasu jest naprawdę dużo zrozumienia. Miłego wybierania!

Pierwsza w życiu

Ta niezapomniana - bo pierwsza w życiu - Kąpiel Leśna z dyplomowaną Przewodniczką Shinrin-yoku, to też idealna okazja aby odprężyć się po trudach przygotowań do Świąt i gładko wejść w Nowy Rok. Taki Shin' spacer pozwoli obdarowanej osobie poznać relaksujacy rytuał Shinrin-yoku i podstawowe techniki prozdrowotne w przyrodzie. Czas trwania: 3 godziny plus godzina na poczestunek i pogadankę. Bon do realizacji w grupie min 4 a max 8-osobowej. Cena detaliczna 80zł.

Wszystkie Smaki Spokoju

To najprostsza a zarazem najintymniejsza z form praktykowania Shinrin-yoku: indywidualną Kąpiel Leśną, podczas której cała moja opiekuńczość jako Przewodniczki otuli Cię i poprowadzi przez lasy i łąki w procesie uważnego pogłębienia biofilii i pełnego ukojenia zmysłów. Taka forma Kąpieli Leśnej jest stworzona dla osób, które wybierają ciszę i spokój, ponad potrzeby towarzyskości. Czas trwania sesji "1:1" to 2'30 do 3 godzin, plus czas na rozmowę i poczęstunek po powrocie do domu. Cena detaliczna pojedyńczej sesji indywidualnej: 280zł. Możliwość zakupu pakietów po 3, 6 lub 12 sesji w odstępach tygodniowycj lub dwutygodniowych ze znaczną zniżką.

Seria TRZECH Zanurzeń Shinrin-yoku

To idealny Bon podarunkowy dla kogoś kto potrzebuje głębokiego procesu regeneracji nadwyrężonych nerwów. Oferta dostępna w cyklu tygodniowym lub miesięcznym - 3 w jednym tygodniu lub 3 w jednym miesiącu. Bon do realizacji w grupie min 3 a max 8-osobowej. Cena detaliczna 200 - 300zł w zależnosci od liczebności grupy.

Leśne Mister'ium dla Niego

to idealny prezent dla Twojego mężczyzny, który ma już chyba wszystko, poza najnowszym modelem Ferrari. Leśne Mister'ium to doświadczenie lasu wszystkimi zmysłami i czterema kończynami 😘 podczas wyjątkowego męskiego Shin', które pomoże odnaleźć w sobie "zwierza" nawet najsłodszemu "Misiu" z krainy kanapowców. Czas trwania tej Kąpieli Leśnej to ok 3 godziny plus dodatkowy czas na pogadankę i poczęstunek. Bon do realizacji w grupie min 3 a max 6-osobowej. Cena detaliczna 90zł

Łąkowa Kąpiel Łagodności

Ten Bon jest stworzony z myślą o nas Kobietach, które tak bardzo potrzebują czasu dla siebie na łonie przyrody i w siostrzanym towarzystwie. To kojące nerwy doświadczenie zmysłowej przyrody podczas magicznego Shin' na kwietnej łące nad Świdrem. Czas trwania tej Kąpieli Leśnej to ok 3 godziny plus dodatkowy czas na pogadanke i poczęstunek. Bon do realizacji w grupie min 3 a max 8-osobowej. Cena detaliczna 90zł

Igraszki w Ściółce

To idealny prezent dla Zakochanych lub Zaręczonych w waszej rodzinie. Ta wyjątkowa - romantyczna i zmysłowa - Kąpiel Leśna pogłębi relację między partnerami i będzie ich pieknym wspólnie przeżytym czasem. "Shin' dla Zakochanych w Lesie" jako Bon podarunkowy może być realizowany indywidualnie lub zamówiony dla dwóch-trzech par w jednej rodzinie lub grupie przyjaciół, jeśli będzie taka chęć. Czas trwania spaceru ok 4 godzin, oraz możliwy dodatkowy czas na romantyczną kolację, do ustalenia indywidualnie. Cena detaliczna 350-600zł od pary, w zależności czy z opcją posiłku czy bez.

Leśni Odkrywcy

To Shin'Bon stworzony z myślą o Rodzicach, którzy chcą w te święta podarować swoim dzieciom coś więcej niż kolejny kawałek plastiku. "Leśni odkrywcy to cudowna propozycja dla żądnego przygody rodzenstwa lub małej grupki przyjaciół w wieku 7/12 lat. Optymalny rozmiar grupy 4 do 6 dzieciaków. Czas trwania: 3h plus godzina na poczestunek, ognisko i pogadankę. Cena w zależności od liczby dzieci 250 - 450zł

Gęstwina Wichrów i Hormonów

To Shin' obmyślone specjalnie dla nastolatków i młodzierzy, która potrzebuje przewietrzenia i umysłów i ciał. Jeśli Wasze nastolatki obrastaja kurzem spędzając całe dnie przed komputerem podczas wirtualnej szkoły to sesja Shin' jest tym co przywróci im blask w oczach i pozwoli znów poczuć radość życia. Czas trwania: 3h plus godzina na ognisko, poczęstunek i pogadankę. Optymalna liczebność grupy 4-8 nastoletnich kontestatorów. Cena w zależności od liczby uczestników 250 - 450zł** od grupki.

Green Joy

Ten Bon to jest poważna sprawa, bo "Zielona Radość" jest profesjonalnym TRZY miesięcznym programem rehabilitacyjnym, takim drogowskazem powrotu na Łono Natury. "Green Joy" to indywidualny i skrojony na miarę kompleksowy Plan Wellbeingowy mający na celu ukojenie przeciążonego układu nerwowego, pogłębienie naturalnej biofilii, gładkie wdrożenie w codzienność szeregu technik relaksacyjnych oraz całego wachlarza zmian pro-zdrowotnych i dających efekt nowej Radości Życia. W zakres planu wchodzą między innymi: liczne spacery pod opieką przewodnika, spersonalizowane codzienne ćwiczenia, dziennik postępów i stała superwizja mentora/opiekuna. Zarys planu powstał podczas grupowej współpracy pięciu certyfikujacych się w FTHub przewodniczek. Cena do ustalenia po analizie potrzeb.

Only Yew*

To moja najbardziej zielona i dosłownie odleciana (bo wyjazdowa) propozycja na prezent dla bardzo wyjątkowej osoby. Weekendowa indywidualna sesja Kąpieli Leśnej - z Dyplomowaną Przewodniczką Shinrin-yoku - w Irlandii to coś równie niezwykłego jak Cisowy Las, który porasta ruiny Killarney Abbey w sercu malowniczego Parku Narodowego w County Kerry. Ta wielogodzinna Uczta dla Zmysłów będzie przeżyciem tak niezwykłym, że odmieni spostrzegane świata przyrody i esencji życia. Cały Park Narodowy w Killarney, jak i ten cisowy las - pełen gigantycznych prastarych drzew - jest moim duchowym Txoko, i jeśli czujesz, że wzywa i Ciebie, możemy znaleźć się tam razem. Proponuje weekndową wycieczkę lub jeśli tak pasuje Ci bardziej, dwa dni w ciągu tygodnia, ponieważ Killarney jest pełne "zielonych" atrakcji dla miłośnika przyrody. Cena i termin realizacji "Yew Bonu" zależą od dostepności lotów do Irlandii, standardu wybranego hotelu oraz innych zmiennych. Pierwsze możliwe terminy: kwiecień 2022.
*Yew [ju:] to po angielsku cis.

Shin' od zmierzchu do gwiazd

To bon na naprawdę fajną przygodę: mój autorski projekt otwierania zmysłów pod osłoną rozgwieżdżonego nieba, w lesie i na polanie. Czy znasz kogoś, kto doceniłby ten spacer w świetle gwiazd, księżyca i świec? Powolny, wyjątkowy i dla prawdziwych smakoszy przyrody i leśnej przygody. Czas trwania min 5 godzin*, z noclegiem na miejscu w domku, lub w hamaku pod gwiazdami! Cud świata naturalnego i burza zmysłów! Bon do realizacji w grupie min 4 max 6 osobowej. Cena do ustalenia, w zależnosci od liczebności grupy, ok 150zł od osoby.
*W wersji zimowej, ze względu na ujemne temperatury, spacere trwałby krócej, lub zawierał czas na ogrzanie się i uzupełnienie kalorii przy ognisku.

Shin' dla Kota, lub Psiaka

Czy w Waszych wielogatunkowych Rodzinach prezenty dostają też Bracia Mniejsi? U nas zawsze! "Shin' dla Czworonoga" to najwspanialszy prezent pod choinkę dla miejskiego futrzaka marzącego o odrobinie przygody w kontrolowanej dzikości. Spacer pod podwójną opieką Właściciela i Przewodnika, we wcześniej sprawdzonym i ustalonym leśnym terenie. Czas trwania do ustalenia, ale na pewno będzie piknik i przekąski dla dwu- i czworonogów! Cena do indywidualnego ustalenia oraz promocja na 2 i 3 zwierzaka!

Ważne

Jako Wasza przewodniczka dołożę wszelkich starań aby nasz wspólny czas przebiegał w miłej atmosferze i jak najbezpieczniejszych warunkach. Nie ponoszę jednak odpowiedzialności za ewentualne wypadki, które mogą wydarzyć się w środowisku leśnym, jak na przykład zagubienie się w terenie osób oddalających się samowolnie od grupy, zgubienie/uszkodzenie mienia uczestnika, wystąpienie alergii, użądleń, ukąszeń komarów, kleszczy, ani chorób z nimi związanych. Proszę pamiętać, że profilaktykę zapewniamy sobie sami oraz że zabezpieczamy pozostających pod swoją opieką małoletnich we własnym zakresie.